Transakcje M&A, przekształcenia, podziały i likwidacje

Doradzamy w szeroko rozumianych procesach restrukturyzacyjnych, zarówno dla dużych jak i małych przedsiębiorców.

Dokonujemy kompleksowej analizy podatkowoprawnej wszelkich procesów przekształcenia, łączenia czy podziałów zarówno spółek kapitałowych jak i spółek osobowych.

Pomagamy również osobom fizycznym w podjęciu decyzji w zakresie zmiany dotychczasowej formy prowadzenia działalności gospodarczej. Preferowane rozwiązania w tym zakresie ustalane są zawsze indywidualnie z Klientem i mogą one przykładowo obejmować założenie innego podmiotu, jak też wkład (aport) istniejącego przedsiębiorstwa, czy też jego zorganizowanej części do innego podmiotu.

Doradztwo w tym zakresie nastawione jest nie tylko szeroko rozumianą optymalizację podatkową, ale też na osobiste bezpieczeństwo osób fizycznych, które chcą zminimalizować ryzyko prowadzenia działalności gospodarczej.

Sprawujemy bieżący nadzór nad całym procesem restrukturyzacyjnym, a ponadto oferujemy również bieżące wsparcie merytoryczne po jego zakończeniu.

W przypadku przedsiębiorców znajdujących się  w postępowaniu likwidacyjnym lub upadłościowym, oferujemy pomoc w możliwie optymalnym przeprowadzeniu takiego postępowania.

Newsletter

Jeżeli życzą sobie Państwo otrzymywać wiadomości z zakresu prawa podatkowego i bilansowego, prosimy o podanie adresu e-mail.

Logowanie

projekt i realizacja ibif.pl