Praktyczny przewodnik po zmianach w przepisach „w okresie COVID-19”

Szanowni Państwo,
Oddajemy w Państwa ręce Praktyczny przewodnik po zmianach w przepisach „w okresie COVID-19”.
Opracowanie to zawiera zwięzłe a zarazem praktyczne omówienie zmian wprowadzonych do prawa podatkowego, prawa gospodarczego, prawa pracy czy ubezpieczeń społecznych.
Praktyczny przewodnik po zmianach w okresie COVID-19 zawiera również przykłady oraz odpowiedzi na pytania, które zostały przez Państwa do nas skierowane w ostatnim czasie.
Przedstawiamy różne mechanizmy wsparcia oraz nowe rozwiązania wynikające z ustawy z dnia 2 marca 2020 r. o szczególnych rozwiązaniach związanych z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19, innych chorób zakaźnych oraz wywołanych nimi sytuacji kryzysowych.

Biorąc pod uwagę nasze szerokie doświadczenie w świadczeniu usług doradztwa podatkowego, wybraliśmy i omówiliśmy te zagadnienia, które – w naszej ocenie – są w tym obszarze dla Przedsiębiorców najważniejsze.
Niniejsze opracowanie uwzględnia rozwiązania wprowadzone w ramach Tarczą Antykryzysowej (1) oraz Tarczy Uzupełniającej (2).
O kolejnych ważnych zmianach w przepisach również będziemy Państwa informować.
Jeżeli interesują Państwa szczegółowe informacje lub rozwiązania, zapraszamy do kontaktu.
Pozostajemy do Państwa dyspozycji.
Przewodnik - w formie PDF do pobrania poniżej.

  

dr Grzegorz Matysek
członek zarządu DORADCA Sp. z o.o.

 

Newsletter

Jeżeli życzą sobie Państwo otrzymywać wiadomości z zakresu prawa podatkowego i bilansowego, prosimy o podanie adresu e-mail.

Logowanie

projekt i realizacja ibif.pl